Witam Ciebie na stronach serwisu Sex Poradnia, gdzie możesz zadawać sex pytania dotyczące seksualności i życia erotycznego, oraz otrzymywać porady od innych członków naszej społeczności. Sex porady za darmo! Zarejestruj się już dzisiaj i uzyskaj anonimowo odpowiedź na intymne pytania.

Miesiączka trwa 4 tygodnie po pigułkach Trinovum

0 głosów
Moja dziewczyna (18 lat) zażywa od 3 miesięcy pigułki Trinovum. Po skończeniu 4 opakowania dostała miesiączki, która trwa już prawie 4 tygodnie!Była z tym problemem u ginekologa. Lekarz nakazał wykonanie badań krwi po czym przepisał jakieś tabletki(ginekolog I raz spotkał się z takim przypadkiem). Jednak krwawienie nie ustąpiło... Co może być przyczyną? Czyżby to był jeden ze skutków ubocznych stosowania tabletek antykoncepcyjnych?
zapytał Maj 6, 2012 w kategorii Miesiączka anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
W takim przypadku nie należy już stosować tabletek i poczekać, aż krwawienie samo się skończy. Nie ma środka, który by je powstrzymał, być może zmiana tabletek na inne spowoduje uregulowanie cykl i właściwe występowanie miesiączek. Jednak w tej chwili należy przerwać zażywanie tabletek, bowiem w ten sposób organizm mógł zareagować na niewłaściwe tabletki. Jeśli w najbliższym czasie nic się nie zmieni proponuję udać się jeszcze raz do lekarza na dokładniejsze badania.
odpowiedział Maj 6, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 12, 2012 w kategorii Miesiączka anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 2, 2012 w kategorii Miesiączka anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 6, 2012 w kategorii Miesiączka anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź